La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 607 Culés

3

Ogarnijcie to, że ludzie nie głosuja w pełni świadomie, część ludzi nawet nie czyta ani nie śledzi innych partii. Powiesz konfederacja a oni że co to.
Idealizujecie na siłę te wybory,a to tak naprawdę głosy ludzi omamionych, wysterowanych, lub glosujacy na potrzeby socjalne a nie zwracają uwagi na globalny problem bo co ich to obchodzi.
W tym kraju (na świecie ogółem) liczy się pełna miska,praca i wakacje w hotelu najlepiej all inclusive a reszta to w telewizji.
Będąc Polakiem nie mając stałego meldunku nie możesz zagłosować(jak się nie doniesie odpowiedniego pisma) ale można głosować będąc debilem nie mającym pojęcia o świecie bo nikt tego akurat nie sprawdza. A czemu? Bo dla rządzących byłoby to ryzykowne gdyby tylko pewna wyznaczona grupa wybierala.
Więc dopóki będzie taka forma wyborów ja nie pójdę głosować

0

@Katalończyk 99 oooooooooo tu jaki rodzynek,"pewna wyznaczona grupa"

0

@liberos35 no ludzi którzy reprezentują naród ale jednak ludzie którzy by się orientowali w gospodarce, byli wykształceni, i nie umoczeni w żadną partie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?