- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
48
Tego dnia, 15 lat temu, futbol zmienił się na dobre. Boiska na świecie zaczęły gości w opinii wielu, najlepszego zawodnika wszech czasów. A w mojej opinii, najbardziej inspirującego zawodnika, któremu zawdzięczam nie tylko wiele radości, ale też właśnie ogromną ilość inspiracji i autentycznego pobudzenia pasji.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/73472512_890573451336303_2335796639416975360_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQlqMaG1rfp2rrFQBmXsldi7Djg_rJca1Mdorxv1My7G-0rXANqdIMA0jEZY8GzFWh4&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=4cb50a9a96166b1d9deb6eae5bfdc78e&oe=5E258289
0
@macio_944 Deco?
7
@VenoM
Przewidywalny komentarz. To było niemalże pewne, że coś takiego się pojawi. Na zdjęciu Deco ewidentnie schodzi, a ja specjalnie napisałem: "Boiska na świecie zaczęły gościć (...)" by dać jak najmniej powodów do takiego komentarza. Ale nawet to nie uchroniło. Ech, żeby to chociaż było śmieszne... a to oklepane jak Ramos w El Clasico przez Messiego.
0
@macio_944 ale po co te nerwy ;)?
6
@VamosRakieta
Nerwy? Wybaczcie, jeśli mój komentarz wydaje się nerwowy, ale nie miałem tego na myśli :) Bardziej brak mi sił już do takich komentarzy...
1
@macio_944 Łezka się w oku kręci jak widzę takiego młodego Messiego. Od razu po jego posturze widać ta dynamikę i szybkość która dysponował, to było niespotykane jak potrafił się urwać. Dziś niestety już tego nie ma, dalej jest nieźle ale to już to. Jednak ponad 10lat to szmat czasu
2
@macio_944 Ci goście za Leo wyglądają jakby byli braćmi, a ich miny to raczej "kto to ku**a" jest?
A tak na poważnie to fajnie muszą wspominać akurat ten moment.
Tak myślę. A Leo, no geniusz, i jest najlepszym piłkarzem w historii
1
@macio_944 dobrze, nie ma problemu ;).
Rozumiem ;).
4
@mmaciass @Martwy
Do końca życia będę Jego darzył największym sentymentem. Chyba najmocniejsze emocje mam związane z Messim, mimo że to przez również legendarnego R10 zacząłem interesować się piłką i Barceloną. Ale Messi dał mi nie tylko niesamowite chwile sportowe, ale też pomógł mi samą swoją osobą, inspirując i pobudzając do działania :)
Dziś Messi jest innym zawodnikiem. Dojrzalszym, ale też mniej dynamicznym. Wciąż potrafi spektakularnie minąć paru zawodników, ale oczywiście to już nie to co kiedyś. Tak czy inaczej można powiedzieć, że mądrze się starzeje.
2
@macio_944 Uważam podobnie. Wydaje mi się że do dzisiaj od czasu młodości Messiego nie widziałem tak dynamicznego zawodnika,to odejście na pierwszych kilku metrach i jednocześnie to jak poTrafil trzymać się na nogach będąc wypychanym, ciągniętym za koszulkę itp.. po prostu nic nie było w stanie go zatrzymać, wejście w pole karne strzał po długim albo jakiś konik i gol : )
Dziś już Messi mnie tak "nie grzeje" ale to normalna kolej rzeczy. Dla mnie najlepszy piłkarz w historii, kilka sezonów potrafił niemal w pojedynkę wygrywać nam mecze. Dziś już nie do końca jest to na tak dużą skalę ale dalej to klasa sama w sobie .
1
@macio_944 To bardzo pozytywne myślenie, oby tak dalej :) Pozdrawiam i sukcesów samych życzę :)
1
@Martwy
Dzięki i oczywiście wzajemnie! ;)