La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 639 Culés

konto usunięte

0

Dzisiaj derby Trójmiasta, kto śledzi rywalizację ten wie, że Arka w derbach gra fatalnie. Do tego dochodzi obecna dyspozycja, a na x2 płacą aż 1.43 (w końcu ekstraklasa). Wjechać za tysiaczka i trzy stowki na czysto. Ale jednak to NADAL ekstraklasa xD

0

@kerouac trzeba by było być wariatem żeby postawić w tym momencie na Lechię 1k żeby wygrać marne 300zl. Gdynia gra u siebie + nowy trener możliwy efekt nowej miotly + przerwa reprezentacyjna +arka gra zawsze lepiej jak nie są faworytami derbow . Stawiam na remis/arka

konto usunięte

0

@piotrek1315 Dlatego na razie rozważam, jeszcze za tysiaka się nie wbilem. Ale dla mnie nie ma czegoś takiego jak niska stopa zwrotu w bukmacherce. Jeżeli czujesz pewniaka, to lepiej rzucić tysiaka i wygrywac regularnie 1200, niż stawić 10x 100 zl i przewalic.

0

@kerouac dla mnie kompletnie nie ma sensu stawiać na Lechię za marne 1.43 ogólnie na ekstraklase nie ma sensu stawiać

konto usunięte

0

@piotrek1315 Co do ekstraklasy się zgadzam :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?