La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1017 Culés

19

''Wybierając pomiędzy Beckhamem i Ronaldinho,
po stokroć wybieram Anglika. Cała Azja zakocha się w Realu z jego powodu.
Ronaldinho jest tak brzydki że pogrążyłby naszą markę''

[Florentino Perez w 2003r.]

konto usunięte

38

@PatrykBarcelona pogrążył to on Real cały na Bernabeu i to nie będąc ich zawodnikiem

konto usunięte

0

@PatrykBarcelonaW sumie marketingowo Real wyszedł temu na plus.

konto usunięte

2

@Chwytliwy No chyba nie do końca skoro większość dzieciaków 10/15 lat temu biegało w koszulkach Ronaldinho

0

@PatrykBarcelona
Floro w 2003r stawiał na ilość, a mie na jakoś. Jego druga kadencja pokzuje, że kompletnie zmienił model budowania drużyny. Próbował z C.Ronaldo, Kaka, Brnzema stworzyć projekt "galactico 2" - Na szczęście pierwszy sezon zweryfikował go brutalnie i od tamtej pory wszystko poszlo w innym kierunku. Zaś od sezonu 2014/15 i transferu Jamesa za 80 baniek €. Projekt nabrał kształtu. Chociaż wiadomo, że Perez jest świetnym biznesmenem, a tylko średnim prezesem.

konto usunięte

2

@viscajasiek Nie no, na Beckhamie marketingowo na plus wyszli, ja nic nie porównuję, tylko piszę że wyszli na plus bo w takich Azjach, USA itp to Beckham dzięki temu transferowi jak i Real miał duży skok jeśli chodzi o rozpoznawalność.

konto usunięte

1

@PatrykBarcelona a po latach kupił Courtouis który wygląda jak pinokio

0

@FDJ i jeszcze jest drewniany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?