- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 627 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 627 Culés
8
Oprócz tego, że Barcelona przebiegła mniej km od Slavii, to gracze Blaugrany przebiegli najmniej w tej kolejce LM.
https://x.com/neurophate_/status/1187306048413151233
5
@Danny Gaucho
Pszeciesz oszczendzajo sie na wiosnem! Jak co roku!
2
@macio_944 Tak, a wiosną na następnym sezon :)
3
@macio_944 Ale i tak powiedzą, że to wcale nie był zły mecz i Barca dała z siebie wszystko.
0
@macio_944 taka zdaża się najlepszym a Barcelonie szczególnie na wyjazdach np Rzym i Liverpool.
3
@Danny Gaucho Jak widać w tej kolejce nie miało to odzwierciedlenia w wyniku.
1
@Bagsik88
Ale ma odzwierciedlenie w jakości gry drużyny, jak i na przestrzenii całego sezonu. No ale dla jednego tylko wyniki się liczą, a dla drugiego wynik to nie wszystko...
0
@macio_944 A czy ja napisałem coś takiego? Stwierdziłem tylko pewien fakt.
0
@Bagsik88
Nie, a ja po prostu odpowiedziałem na ten fakt, trochę go rozwijając wprowadzając moją myśl ;)
0
@macio_944 A jak to się ma do PSG czy Chelsea?:)
0
@Bagsik88
Nijak? Bo PSG i Chelsea w tym momencie nie są na poziomie na który powinna aspirować Barcelona. Poza tym jeśli chodzi o Katalończyków, to tutaj dochodzi sprawa historii, stylu gry, filozofii etc. Czyli czegoś, czego PSG, czy Chelsea nie mają aż tak zakorzenionego.
0
@macio_944 To jeszcze raz " Jak widać w tej kolejce nie miało to odzwierciedlenia w wyniku."
3 ostatnie drużyny - Barca, PSG, Chelsea - wygrały swoje mecze w tej kolejce. Czy teraz rozumiesz?
0
@Bagsik88
Ok, ale co jest złego w rozwinięciu podanego przez Ciebie faktu? Napisałeś, że w tej kolejce nie miało to odzwierciedlenia w wynikach - ok, a ja napisałem, że generalnie przez cały sezon, takie rzeczy będą miały znaczenie, oraz że "dla jednego wyniki się liczą, dla drugiego nie" co również jest faktem, ponieważ ewidentnie ludzie broniący dzisiejszą Barcelonę kryją się samymi wynikami i o tym wspominają bardzo często - również Ty.
0
@macio_944 Ty za to na siłe wszystko krytykujesz.
0
@Danny Gaucho wg Busquetsa bardzo cierpieli. Tylko jak cierpieli bo na pewno nie fizycznie ;)
0
@Bagsik88
No nie wiem czy na siłę :)
Nawet PiS chwaliłem w paru postach, mimo że zdecydowanie nie jest mi po drodze z tą partią. Mówiłem o tym, że cenię u Nich nacisk na rodzinę etc. Po Liverpoolu i Romie, mimo że zdecydowanie byłem za zwolnieniem Valverde, to nie obwiniałem Go w 100%, a szukałem problemów w różnych sprawach, głównie w zarządzie tego klubu. Gdybym na siłe wszystko krytykował, to nie spoglądałbym na pozytywne aspekty np. linii pomocy w tym sezonie, o czym już pisałem wielokrotnie, że linia pomocy funkcjonuje po prostu lepiej. A to, że jako kolektyw 11 zawodników już jest gorzej, to inna sprawa. Ale fakt faktem, że jeśli chodzi o Barcelonę, widzę więcej negatywów i mniej pozytywów na wiosnę. Ale (o czym również wspominam często przy tego typu rozmowach) dopuszczam myśl, że mogę się mylić i życzę ludziom o odmiennym zdaniu, żeby w tym wypadku mieli rację i żeby Barcelona na wiosnę wyglądała dużo lepiej. Łącząc to wszystko, nie uważam, że na siłę wszystko krytykuję :)
0
@macio_944 na siłę wszystko krytykujesz bo teraz nawet piszę o trójce(sytuacja w LM w tej kolejce) to i tak musisz skrytykować Barcelonę :) bo na wiosnę:)
0
@Bagsik88
Bo takie są fakty, że od minimum 3 sezonów klepiemy się po plecach, wmawiając sobie, że oszczędzanie sił, że coś tam, a na wiosnę jest notorycznie tak samo? W takiej sytuacji, krytyka jest zdecydowanie uzasadniona.
Poza tym podałem Ci przykłady, gdzie nie krytykuję na siłę wszystkiego, a Ty się uczepiłeś jednego i wrzucasz resztę do tego samego worka, co jest po prostu głupie.
0
@macio_944 Bo po co taki komentarz? "Mówisz", że tak nie robisz, a tu widać co innego.
0
@Bagsik88
Gdzie widać co innego? Co widać co innego? :D
Krytukuję, bo uważam że daną rzecz należy skrytykować. Jeśli coś należy pochwalić, to chwalę. Normalna rzecz. A że widzę dużo problemów w Barcelonie, to o tym mówię/piszę, gdyż uważam to za normalną krytykę. Ludzie mają różne obserwacje, Ty masz inne, ja mam inne, więc to jak dla mnie logiczne, że jak coś mi się nie podoba to krytykuję, a jak Tobie coś się nie podoba, to Ty krytykujesz. Tak jest w tej sytuacji.
0
@macio_944 "Mówisz", że nie krytykujesz na siłę....a tu piszę o trójce w tej kolejce, a i tak musisz napisać bo na wiosnę Barcelona.
0
@Bagsik88
Ziomuś, z 2x Ci to tłumaczyłem :) Nie chce mi się już. Dobrego dnia :)
1
@macio_944 Wzajemnie:)