La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 896 Culés

1

Anemik na ławkę, Vidal do pierwszego składu.
Trzeba tej drużynie dodać testosteronu bo każdy jak dziewczynka lata.
Live. już nam pokazało, że Barcelona jaj już nie ma od dawna, trener ją wykastrował.
Znów będzie blamaż i wielka rozpacz w LM, no ale my się na błędach nie uczymy.

0

@monsterrize Jak Vidal będzie grał tak jak wczoraj to powinien mieć zakaz przekraczania linii środkowej. Wszystkie akcje ofensywne, w których brał udział spartolił, jak nie złym przyjęciem to podaniem w kierunku, który tylko on rozumiał.

0

@mkord
Nie tylko on, patrz Dzbanele... biegnie, biegnie, jest pod bramką i zle podaje na oślep, wziąć go tylko w szatni i go przekopać. Griezmann kopie się po czole, biega nie wiadomo gdzie i jest jak widmo. Arthur, De Jong, wczoraj też mizernie, gacie ciężkie, osran* od pressingu jaki nałożył przeciwnik. Im brakuje testosteronu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?