- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
0
Odnośnie naszej gry w LM trzeba odpowiedzieć sobie na kilka bardzo ważnych pytań.
Dlaczego mamy tylko 5 LM grając praktycznie regularnie w tych rozgrywkach?
Dlaczego od czasów Pepa mamy tylko 3 zdobyta a mistrzostw Hiszpanii aż 8?
Dlaczego tylko za Luisa Enrique w 14/15 nie byliśmy zagrożeni w żadnym meczu grając z najlepszymi drużynami w tamtym okresie?
Dlaczego Luis Enrique zdobył tylko jedną LM i nie udało mu sie powtórzyć?
Moim zdaniem my za bardzo chcemy wygrać LM a nie wiemy jak. Może myślą że w LM bedzie jak w La Liga że inni bedą sie podkładać albo przegrywać?
Może myślą że w LM można lekceważyć drużyny nawet dużo słabsze bo i tak wygramy? Może mają w głowach że i tak mamy awans z grupy zawsze pewny a w fazie pucharowej wszystko da sie odrobić na Camp Nou?
Pytań jest wiele i pewnie trzeba by sie było bardzo zagłębiać w historie klubu albo mentalność Katalończyków, może na tej stronie ktoś z bardziej obeznanych w języku hiszpańskim, historii klubu podjął by sie wyjaśnienia i odpowiedzi na te pytania.
Jestem z klubem od 92 roku dlatego tez wiem że dla nas wygranie LM powinno być traktowane jako sukces a nie jako obowiązek.
0
@rafik300010 mówisz, że mamy tylko 5 wygranych. Myślę, że po prostu niesamowity wynik Realu Ci trochę zaburza obraz. Generalnie 5 wygranych to niezły wynik, który jest w czołówce.
0
@bartekvisca nie chodzi mi o Real. Ale zobacz jakie drużyny mają tyle samo albo więcej od nas? I policz ile razy my graliśmy w LM a ile razy np taki Liverpool czy Ac Milan. Odpowiedz mi czemu np mogliśmy Real dogonić w La Lidze a nie możemy ich dogonić w LM? I nie pisz że Real miał farta czy sędziowie pomagali bo my np w meczu z Liverpoolem albo Romą nie zrobiliśmy nic żeby ten sędzia mógł się pomylić żeby jakimś fartem wpadła ta piłka do bramki jak np w rewanżu z PSG. Pięć LM to mało a trzy w erze Leo to już jest naprawdę bardzo mało. LM w 2006 roku nie wliczam mu bo grał bardzo mało i sam kiedyś powiedział ze to nie jego LM.