La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

0

Fajny wywiad z Johnem Mamaisem, który odpowiada za krakowską część CDP Red. W wywiadzie opowiada o technologicznych aspektach Cyberpunka :)
https://www.ausgamers.com/features/read/3621825

M.in.:
"- John wspomina, że zawartość w otwartym świecie Wiedźmina 3 zaczęli implementować dosyć późno, w przeciwieństwie do Cyberpunka, w którym dążą do tego aby wszystkie poboczne aktywności, wydarzenia oraz historie, na jakie można natknąć się w trakcie eksploracji, stanowiły integralną część świata, nadając mu głębszy kontekst i stwarzając więcej możliwości do budowania swojej postaci poza wątkiem głównym. Ogólnie uważa, że w porównaniu do Wiedźmina 3, otwarty świat Cyberpunka 2077 jest "dużo bardziej zajebisty".

- odnośnie zadań pobocznych określanymi jako Opowieści Ulicy, są to zlecenia wykonywane poza wątkiem głównym dla różnych gangów i stronnictw w świecie gry, które pozwalają nam na zwiększenie naszej reputacji z tymi grupami, co odblokowuje kolejne zlecenia, nowe historie w otwartym świecie, specjalnych handlarzy oraz inne korzyści związane z danym gangiem

- w większości przerywników filmowych zachowamy kontrolę nad naszą postacią lub kamerą

- w grze nie zaimplementowano jeszcze wszystkich "ficzerów" i nie jest w pełni grywalna od początku do końca. Chociaż ciągle jest testowana, nieustannie dodawane są nowe rzeczy, co prowadzi do różnych problemów blokujących postęp prac, z którymi muszą sobie poradzić. Obecnie planują zaimplementować wszystko jeszcze przed końcem 2019 roku"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?