La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

7

Marcin Najman: Jerzy Kulej kiedyś mawiał, że mam najsilniejszy cios w tym kraju. Wielu uśmiechało się, ale taka jest prawda i może to potwierdzić każdy, kto tarczował ze mną.

Ten Bonus na pewno go wczoraj nie trafił?

6

@Danny Gaucho najsilniejszy może i ma, ale nigdy nim nie potrafił trafić w przeciwnika xD

7

@Danny Gaucho Nie, pan Jerzy Kulej mówił tak naprawdę, tym bardziej, że był przyjacielem Marcina. Po za tym to też nie ma się co aż tak śmiać, bo umiejętności Najmana w mma są słabe, technicznie w boksie też był przeciętniakiem na rynku polskim, ale cios miał zawsze mocny i to mówili wszyscy trenerzy.

konto usunięte

1

@skubi99 ja chciałbym zobaczyć pojedynek tych którzy się z niego śmieją z nim i jakie wtedy byłby śmiech z waszych umiejętności

0

@FDJ Z nim to jeszcze, ale ze Szpilką to chciałbym zobaczyć tych, co się z niego smieją :D

0

@Amigo_Blanco Myślę, że Wach ma silniejszy cios.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?