- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
4
liga francuska to jest patologia. 11 kolejka a p$g już 8pkt przewagi.nuda jak diabli
4
@sevs a Nejmara nie dość, ze cień Mbappe przykrywa to teraz jeszcze cień Icardiego z drugiej strony, biedak.
2
@sevs Patologia to jest Ekstraklasa, 5 najlepsza liga świata nie jest patologią.
1
@kuz Jego to przykrywa przede wszystkim cień łóżka szpitalnego
0
@Chwytliwy ekstraklasa to jest styl życia XD
0
@Chwytliwy śmieszy mnie trochę określanie Ligue 1 piąta najlepsza liga świata. LM wygrał tylko raz zespół z Francji. Ostatni raz najwyżej byli w półfinale (nie pamietam kiedy dokładnie, 2010 rok?). Tylko PSG się u nich jako tako liczy, ale mało kto traktuje ich poważnie w Europie.
0
@DaPi 5 najlepsza liga świata bo wychowują od groma talentów, kluby mają duże budżety jak Lyon, psg, Monaco i Marsylia oraz nie najgorzej sobie radzą w Europie, do tego słabsze kluby nie są tak cienkie jak kluby w takiej lidze portugalskiej.
0
@Chwytliwy taka holenderska, czy właśnie portugalska wydaje mi się, ze więcej produkuje tych talentów. Francuska przebija ich tylko tym, ze jest tam katarskie PSG, średnie Monaco, Marsylia i Lyon i ze jednak to jest Francja.
Francja jako ogół>Holandia/Portugalia
0
@DaPi nie produkuje, zobacz ile wypływa z samego Lyonu graczy takowego, czy Monaco, czy z takowego Rennes, Francja jest pod tym względem bardzo topowa.