La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

0

A co wy sądzicie o naszych rezerwowych? Ja osobiście od wielu lat jestem zawiedziony i nie chodzi tutaj w żadnym wypadku o nazwiska , bo nazwiska nie grają tylko ogólnie o to gdy piłkarz ma wejść przy niekorzystnym wyniku i pomóc go odwrócić lub gdy piłkarz rezerwowy dostaje szansę od 1 minuty, nie wiem jaka jest tego przyczyna ale mam wrażenie że często nie działa to tak jak mogłoby działać

Przypomnijcie sobie gdy Real zdobywał 3x LM to wtedy takie wyśmiewane dziś nazwiska jak Vazquez czy Asensio albo Arbeloa etc. wchodzili i potrafili faktycznie pomóc drużynie gdy jej nie szło, tak samo na przykład nasz mecz na Anfield, zagrali Origi, Shaqiri czy Milner na LO od drugiej połowy z wykastrowaną trochę pomocą i brakiem Robertsona i drużynie w niczym to nie przeszkodziło, wręcz przeciwnie rezerwowi wygrali im najważniejszy mecz sezonu i dali przepustkę na finał LM

U nas niemal nigdy nie czuję że może ktoś wejść i obrócić losy meczu (chyba że Messi jest na ławce) teraz jest trochę lepiej patrząc jak zaprezentowali się Perez i Fati na początku ale to i tak nic jeśli nie będą dostawać szans, albo po prostu przyjdzie ważny mecz a oni zagrają bez żadnego zgrania i jakości

0

@Phatro my nie będziemy zdobywać LM póki Messi nie zacznie grać w pressingu ( a to się nie stanie )

0

@ShawnC No fajnie, ale co to ma do tematu rezerwowych kolego?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?