La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1145 Culés

3

O, a co to się stało? Po dobrym meczu na Camp Nou, goleadzie i przez paru ludzi określeniem tego meczu (który to już raz...) jako zwiastunem dobrej formy, znowu przychodzi prawdopodobnie beznadziejny, bezjajeczny, w złym tego słowa znaczneiu minimalistyczny mecz? Nowe, nie znałem.

Oglądałem jedynie urywki, jednak w sumie wynik... nie jest dla mnie zaskakujący. I to jest najsmutniejsze. Już trochę do tego przywykłem i raczej nie tylko ja. A niektórzy wciąż próbuję się oszukiwać, że wygramy LM i generalnie będzie cudownie. Trzeci sezon z rzędu. lol

1

@macio_944 Heh, witam Cię Maćku ponownie. Wtedy odpisałem Ci pod dyskusją, że kolejny cięższy mecz Barcelona będzie miała dopiero z Borussią w LM. Jak bardzo się pomyliłem :)

1

@Danny Gaucho
Też smutne jest to, że na mecz Barcelony czekam z coraz mniejszym entuzjazmem. Myślę, że dopiero jak zmieni się trener to będę z dużo większą ochotą spoglądał na poczynania Barcelony. Po prostu... frustruje mnie to i nudzi. Mimo, że staram się oglądać i kibicuję, to jednak samo oglądanie nie należy do najprzyjemniejszych. Czekam na zmiany, po prostu. Jeszcze rok i 2 lata na zmianę Bartomeu. Oby wtedy było dużo lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?