La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1392 Culés

1

Ciekawe czy Barcelonę finansowo stać w tym okresie rozliczeniowym na zwolnienie Valverde, wypłacenia mu ekwiwalentu oraz zatrudnienie nowego szkoleniowca. Wszak po wydaniu tylu pieniędzy na transfery i musu sprzedaży kilku piłkarzy by domknąć budżet, wydaje się, że jest on naciągnięty jak gumka od majtek.

1

@SeeleyBooth układy, układziki, kreatywna księgowość.
Poza tym, skoro na Neymara mogą sie zrzucić to czemu nie zrzucić się na nowego trenera? No tak, inny może im tak dupy nie lizać i krytykowac

1

@BigShaq Podejrzewam, że do Neymara sporo dokładali sponsorzy. Ponadto żaden z trenerów nie jest w stanie dać tyle marketingowo co Ney.

0

@SeeleyBooth nie ma Neymara, jest Valverde, gramy kupe.
Abstrahując od tego, że znów Neymar nie moze grac to juz wole miec jego niz Dembele, który wiele lepszego zdrowia nie ma.
Neymar przynajmniej od razu dałby poziom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?