- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2085 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2085 Culés
0
Nie żebym chciał komuś ciśnienie podnosić :D
Chłodnym analitycznym umysłem wydaje mi się skromniutkim zdaniem że gramy PRAWIE jak w tych czasach przytoczonych wyżej ;] Często INO pech jak to mawia Ser Busquetsinho sprawia że wygląda to ździebunio inaczej ;]
Ale to ino PECH i oczywiście niezasłużone wyniki wpływają na to że możemy odbierać mecze inaczej niż widzimy je oczyma ;]
0
@FC1899Barca aż mi się łezka w oku zakręciła dosłownie. Powiedz bracie ilu zawodników dzisiejszej Barcelony potrafi wygrać 1na1 tak jak na powyższym filmie samym balansem, skrętem, zmiana kierunku wygrywają Xavi, Iniesta, czy młody Messi. Oni inteligencja boiskowa byli o dwa kroki przed dzisiejsza Barcelona. Nawet dzisiejszy Messi to jjuż też nie to samo, choć oczywiście uważam że jest jedynym zawodnikiem obecnie prezentującym zbliżony poziom, może jeszcze De Jong to ma.
Prawda jest taka że nawet Arthur a już tym bardziej Vidal, Rakitic nie mają też szybkości podejmowania decyzji (dobrych decyzji!) Absolutnie żaden z nich nie zrobi "kółeczka" co jest mega skuteczna technika bo momentalnie przenosi ciężar gry na drugą mniej zagęszczoną stronę boiska. Nie mówię już o Busim który dziś to BOMBA. Czasem zagra fajnie to prawda, ale notuje za dużo poważnych strat, błędów, zbyt wiele razy nie nadąża lub zostaje za szybszymi. Taka smutna prawda.
Xavi ,Iniesta Miss You ????
0
@FC1899Barca Xavi 0:08
Iniesta 0:12
Xavi 0:30
O tym mowa. Kto tak potrafi zgubić obronę w dzisiejszej Barcy?
0
@FC1899Barca Coś niesamowitego jak ci piłkarze operowali piłką, przeciwnik nie wiedział co ma robić, gdzie za chwilę ta piłka się znajdzie, tak szybko i nieprzewidywalnie. Ta Barca była jak Porshe, a teraz jest jak corsa...