- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1109 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1109 Culés
4
W sumie nie wiem co zarząd sobie wyobrażał zostawiając Valverde na stanowisku na trzeci sezon. Nie potrafię tego za bardzo pojąć. Jedna z najabsurdalniejszych decyzji Bartomeu.
Valverde jest jaki jest, zdecydowanie nie jest to typ trenera, którego bym podziwiał. Ba, wręcz przeciwnie, mnóstwa Jego decyzji i reakcji nie rozumiem. Tak czy inaczej, pozytywem Jego pobytu w Barcelonie są po prostu wyniki. Oczywiście, praktycznie do wszystkiego można się przyczepić, ale to 2x0:3 na Bernabeu i 5:1 na Camp Nou również powinno być zapamiętane. Tym bardziej, że 2 z tych wyników były ze znikomym udziałem Messiego, szczególnie mecz na Camp Nou, więc Valverde również ma swój niemały udział w tych wielkich zwycięstwach. Również poukładanie drużyny (jak na tamte możliwości) po haniebnym odejściu Neymara zasługują na szacunek i pochwałę.
Chciałbym Go pochwalić również za grę defensywną, za nauczenie Barcelony cierpieć etc... ale o ile 2 lata temu byłem skłonny w to uwierzyć, tak teraz totalnie tego nie widzę i dziwi mnie to, jeśli ktoś o tym wspomina. Barcelona nie potrafi cierpieć, Barcelona nie potrafi w tym momencie skutecznie bronić, niezależnie od tego czy się cofa do głębokiej defensywy, czy usiłuje zastopować kontrataki.
Ciężko jest cokolwiek innego, pozytywnego powiedzieć o Barcelonie Valverde, jak i o samym Valverde. Im szybciej ten toksyczny związek się skończy tym lepiej. Nie wierze, że z jakimś totalnym no-namem do końca sezonu który potencjalnie by się pojawił będzie jeszcze gorzej. Ta drużyna potrzebuje świeżości. A dostanie ją nie tylko poprzez zmianę nastawienia (które notabene również powinno poniekąd pochodzić od trenera), zmianę piłkarzy, ale i również zmianę trenera. I na to najbardziej czekam.
Porównywalną rzeczą na którą najbardziej czekam, to odejście Bartomeu, ale to temat na inną dyskusję...
Komentarz usunięty