La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

konto usunięte

29

Winny Gomes!
Nie ma Gomesa - problem pozostał.
To winny Paco!
Nie ma i Paco, a problem został.
Winny Coutinho!
Nie ma Coutinho, a problem jest.
No to Dembele!
Nie ma Dembele, a problem jest.
Winny Messi, Semedo, Busquets i Vidal!
Nie będzie ich i będzie bida.
Z takim trenerem - do okręgówki, bo będą nas cisnąć byle dupki.

9

@IAmBackCules Wszyscy winni tylko EV robi co może i nawet Guardiola nam nie pomoże :/

3

@IAmBackCules Idźmy dalej:

Nie będzie EV a gra nadal będzie beznadziejna.
Winny X! (następca Valverde)

Może wiec zamiast skupiać się na szukać winnych pomyślcie jak rozwiązać problem bez pozbawiania ludzi roboty. Jeżeli udowodnisz że całe zło to wina EV - zwalniaj i zastępuj kimś kompetentnym. Ale skoro te same problemy występują od lat 5 to raczej nie jest to wina Valverde...

0

@Azi Dlatego potrzebny jest trener z ikrą który zrobi swoje porządki i nie będzie bał się odpalić gwiazd takich jak Busi czy Suarez. Wkradł się marazm do Barcelony i jego ofiarami jest zarząd, szatnia i trener.

0

@IronSanHybrid Jak Ty to widzisz? Zarząd zatrudnia trenera, który z samego założenia ograniczy ich władzę? Takie rzeczy się w piłce nie zdarzają :)

0

@Azi Zdarzają tylko jak widać nie u nas niestety :/ oprócz zmiany trenera w dalszej perspektywie potrzebny jest nowy prezydent i co za tym idzie nowy zarząd.

1

@IronSanHybrid Zdarzają się kiedy prezes musi ratować stołek i w zasadzie nawet brzytwy się chwyci byleby na tym stołku pozostać. Bartomeu o stołek się nie martwi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?