- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1145 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1145 Culés
6
Obojętnie kto zostanie trenerem to znowu będzie płacz części użytkowników tak jak teraz z tym niby przyjściem Gallardo. Chyba tylko Klopp i Guardiola byliby gwarancją wspaniałej gry, wielkich sukcesów i świetnej atmosfery. Wtedy nawet nie byłoby ważne kto będzie na boisku bo przecież to ci trenerzy sami robią wyniki. Pstryknięcie palca i finał LM, drugie pstryknięcie i zwycięstwo w LM. Każdy inny trener nie ma jaj by zrobić porządek w szatni. Każdy inny trener ma wady , jeden jest za stary, drugi nie prowadził topowego zespołu, trzeci ma charyzmę na poziomie Valverde, czwarty nigdy nie prowadził klubów w Europie, piąty nie umie języka hiszpańskiego itd. W ten sposób nigdy nie stwierdzimy czy ten zespół ma potencjał piłkarski by być najlepszym w Europie czy to tylko wina każdego trenera który obejmie tą drużynę. Prawda jest taka że każdy z trenerów miał swoje Waterloo w karierze, niektórzy potężne klęski inni trochę mniejsze ale konsekwencje bardzo podobne. Przegrana liga, przegrany puchar krajowy, przegrana LM.
2
@Janiama
Nie ma trenera idealnego. Ale trzeba próbować. Rynek trenerów w tym momencie jest ubogi jeśli chodzi o taki klub jak Barcelona. Tutaj trener musi być nie tylko dobry taktycznie, ale musi być praktycznie dobry we wszystkim. Trenowanie Barcelony to jedno z najtrudniejszych rzeczy w piłce. Generalnie osobiście oczekuje zmian, dlatego kto by nie przyszedł, to i tak będę zadowolony. Ta drużyna potrzebuje świeżości, dlatego zmiana trenera daje nadzieje na taką właśnie świeżość.
1
@macio_944 Ja chcę nowego trenera by wreszcie sprawdzić to co twierdzę od zawsze że najważniejsi są piłkarze a trener może im pomóc w tym by były sukcesy. Nie trzeba mieć wcale wielkiego nazwiska by wyrobić sobie szacunek wśród zawodników nawet Valverde taki miał bo nie wiem jak jest teraz.