La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 580 Culés

2

http://www.sport.pl/pilka/7,65083,25389385,kibice-wygwizdali-pilkarzy-napoli-domagaja-sie-odejscia-trenera.html#opinions


Dymy w Neapolu.

Pytanie inne... Czy kibice mogą wymagać od tych piłkarzy więcej?... Moim zdaniem obecna ekipa Napoli to tylko dobra drużyna. Nawet nie bardzo dobra... Druzyna na 3-4 miejsce Serie A. Czy są tam piłkarze wybitni? Obecnie nie widzę ani jednego... Z tych bardzo dobrych można wymienić Koulibalyego, Mertensa i może Insigne. Reszta piłkarzy to dobrzy piłkarze i rzemieślnicy ale nic ponadto...

De Laurentiis i Kibice Napoli oczekują od nich więcej aniżeli ich umiejętności im na to pozwalają moim zdaniem...

konto usunięte

4

@FC1899Barca Zieliński, Allan, Milik,Insigne, Ruiz,Lozano to są piłkarze bardzo dobrzy, albo nawet świetny w lidze włoskiej, choć Lozano ma niemrawy początek

A De Laurentis to wariat jest , odbiera prawa do wizerunku piłkarza przy podpisaniu kontraktu, opóźnia remont stadionu, toczy wojenki z kibicami itd itd, do tego karne zgrupowanie.

konto usunięte

1

@FC1899Barca Przecież od Napoli lepszy skład ma chyba tylko Juventus. De Laurentis robi znów jakieś dymy i nie widzi, że to on jest problemem.

0

@FC1899Barca nie wiem czego oni od nich wymagają patrząc na sklad uważam że są tam gdzie powinni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?