La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 992 Culés

0

'Nie oszukujmy się. To są dwie drużyny, poza Juventusem, które wygrają Ligę Mistrzów. Znaczy, jedna z tych trzech. No, to nie ulega wąrpliwości. Juventus, City lub Liverpool, bo nie widzę innego kandydata, bo nie ma w Europie w tej chwili. Nie ma i według mnie, nie pojawi się taki, aż do samego maja.' - Wojciech Kowalczyk w „Stan Futbolu”

Nie zgadzam się co do Juventusu, i wciąż jednak nie City, ale też naiwnie wierzę, że jednak Barca do nich dołączy.

4

@Pilka_jest_okragla Co roku City jest mocnym kandydatem do wygrania LM a kończą jak kończą :D Tutaj nie ma faworytów.

konto usunięte

2

@Pilka_jest_okragla Ja uważam że Barcelona ale tez PSG, które ma bardzo mocny zespół.

konto usunięte

0

kiedys musi byc ten pierwszy raz, a Barcelona to bedzie miala szczescie jak przejdzie kolejna runde, w co watpie

konto usunięte

2

@Janiama ta barcelona, ktora mie wie jak grac z granada, levante i innymi potegami

konto usunięte

0

@Janiama Barca tylko pod warunkiem, że na wiosne brak Valverde

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?