- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1659 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1659 Culés
3
Myślę, że Griezmann miałby jeszcze szansę wykazać się w Barcelonie, gdyby grał za Messim, a Fati z Dembele na skrzydłach. Inaczej tego nie widzę. Griezmann na skrzydło w Barcelonie się nie nadaje, a jako 9 raczej też się nie sprawdzi. Niestety dopóki Suarez będzie w klubie i będzie zdrowy, to na takie ustawienie też nie ma szans.
3
@sidzej miałby szansę wykazać się pod wodzą nowego trenera kiedy zaczęlibysmy konstruować jakieś akcje
3
@kenneth99 nowy trener też musiałby zrezygnować z innych graczy i zmienić ustawienie, a nigdy niewiadomo, czy zatrudniony zostałby ktoś kto myśli jak Guardiola, JC i Enrique, czy Valverde 2.0 ;)
0
@kenneth99 To jest jedno, ale @sidzej tez ma rację. Griezmann nawet w Atletico bywał zagubiony w nieodpowiedniej roli, najczęściej spowodowanej brakiem napastnika do pary który bierze na siebie obrońców, ściąga wszystkie górne piłki i robi mu miejsce łokciami jak np. Diego Costa. Oczekiwanie że w nowym systemie pod zupełnie inną presją odnajdzie się szybciej i przyjemniej byłoby z deka naiwne. Ale o tym można było myśleć zanim się wydało te 100 baniek. Teraz wypada mu znaleźć rolę, tzn czekać aż Valverde zauważy że na skrzydle griezmann znika. No chyba że nie zauważy, wcale by mnie to nie zdziwilo, to może jego następca, chyba że okaże się że ściągniemy Koemana albo jakiegoś typa z Ameryki Południowej to pozdrawiam wszystkich xD
2
@snoopdegie Griezmann znika, ale gra w defensywie, a to dla Valverde z pewnością jest wystarczający argument, żeby go tam wystawiać.
2
@sidzej gdybym Cie pierwszy raz tu widział to bym nie założył z góry że to przesmiewcze xD no niestety tak jest. Może po sezonie przyjdzie ktoś kto będzie chciał próbować grać w piłkę
1
@sidzej Griezmann na 9 jest po prostu gorszy od Suareza, a na skrzydle no to nie ma sensu pisać. Czyżby kolejny ogromny transfer do ataku miał się nie sprawdzić.
0
@snoopdegie Nic nie zapowiada by mieli zmienić trenera
0
@l0Messini Po sezonie poleci, ale w trakcie nawet się nie macie co łudzić