La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

5

I jak kibic MC ma się nie wkurzać na takim meczu skoro arbiter nie odgwizduje ewidentnego zagrania ręką i chwilę potem tracą bramkę. Na 2:0 tracą gola po możliwym spalonym, a teraz Fabinho bez kartki, na którą zasłużył bezapelacyjnie.

0

@norbi77 rok temu też pod nich gwizdali, a i tak przegrali lige

0

@Cvzx I oby tak było i tym razem.

konto usunięte

0

@Cvzx Rok temu to i pod City też ładnie gwidali, zwłaszcza na początku sezonu.
Cała czołówka ligi Angielskiej jest ładnie pchana.

konto usunięte

1

@norbi77 hahhaa widać oglądasz swój mecz karnego nie powinno być kolejność zdarzeń i spalonego też nie było

0

@MokrySum Kolejność zdarzeń? :D :D :D
Ręka ewidentna i spalony był...

konto usunięte

0

@norbi77 pierw ręką zagrywa piłkarz City :) potem piłkarz Live .... każdy to widział ...... a co to za screen ? gdzie tu są linie wyrysowane ???

0

@MokrySum

konto usunięte

0

@norbi77 co to za linia xD nie wyrysowana przez var xD hahahahsha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?