La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 639 Culés

0

Neymar jest bezczelnym piłkarzem i taki nam potrzebny na LS, ale przez te kontuzje i wiek to nie wiem czy jest wart 100mln, wliczając w to kwestie marketingowe, a powoli na zmiennika wtedy szykować Ansu.

6

@NaFazieHitman temat Neymar = przygotuj się na posty dwóch użytkowników :D

1

@NaFazieHitman Neymar zawsze jest w Barcelonie mile widziany.
@Jakchcesz mowisz o mnie i lewo skrzydlowym?

konto usunięte

2

@NaFazieHitman Ludzie skonczcie w koncu z tym Nymarem ile razy mozna to wałkowac ehh.

2

@Rewolucja123 Nope, chodziło mi o @LuisSalvano i @MESSIah16 . Chyba bana za ich oznaczenie tu nie dostane

1

@NaFazieHitman 100 mln to on polamany jest wart xD nie musi nawet caly sezon grac byle w waznych meczach nas ratowal

konto usunięte

0

@Jakchcesz A cóż ja mogę więcej powiedzieć? Swoje zdanie i uzasadnienie słuszności jego powrotu już wielokrotnie podałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?