La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1415 Culés

46

Patrick Kluivert: "Patrząc przyszłościowo, to wolę Mbappe niż Neymara." [SER]

3

@BarcaInfo przyszłościowo to bym przygarnął obydwu

konto usunięte

1

@BarcaInfo Ojo :DDD

konto usunięte

0

@BarcaInfo Najlepiej obu i tak będą lepsi niż Dembele Cou i Griezmann.

0

@BarcaInfo Neymar>Mbappe.

konto usunięte

7

@Rewolucja123 Że co XDDD?

0

@Hushovt opinia, nie fakt.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Lubie Neymara ale nie jest on lepszy od Mbappe dla mnie są na równi z tym,że Mbappe ma jeszcze od cholery grania przed sobą.Chce z powrotem u nas Brazylijczyka bo Mbappe jest dla nas nie osiągalny

3

@Rewolucja123 mimo wszystko jednak fakt

konto usunięte

2

@BarcaInfo Wreszcie coś mądrego padło z ust członka zarządu.

0

@ściah Co z tego skoro on i tak wyląduje w Madrycie? Dla mnie to więcej niż pewne. Neymar miał kontuzje, to fakt, ale kiedy jest zdrowy i jest w formie (wiem, dawno nie był) to jest zdecydowanie ponad Mbappe. Pożegnałbym bez zastanowienia Dembele i Griezmanna jeśli Brazylijczyk miałby wrócić. To był ostatni piłkarz w Barcelonie poza Messim, który potrafił brać grę na siebie i ciągnąć sam drużynę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?