La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

23

Był sobie pewnien golfista z Walii., który hobbistycznie pogrywał sobie czasami w piłkeczke w Madryckim Realu. Przysłowiowe życie jak w Madrycie ma tu dosłowne znaczenie. Hajs się zgadza, gość prankuje Real na każdym kroku i jeszcze mu za to płaca GRUBE miliony €. Człowiek, ktory w futbolu osiągnął już sufit, wygrał wszystko wyżej ceni sobie paradoksalnie golf. Pluje na Real, a Real udaje, że pada Brytyjski deszcz. Z jednej strony podchodze krytycznie do zachowania Bale wobec Realu, bo widać, że ma Real głęboko w dołku golfowym. Z drugiej strony Real sam sobie zgotował ten los wypychając Walijskiego golfiste z klubu na 100 różnych sposobów. Nic, więc dziwnego, że Bale został i śmieje się Perezowi, Zidanowi i reszcie z Madrytu prosto w twarz.

konto usunięte

2

@AmigoBlancos Szczerze to nie zazdroszczę takiej sytuacji bo jak tak dalej będzie to Real nie dośc,że straci wizerunkowo to być może w ogóle na nim nie zarobi.

1

@AmigoBlancos w futbolu klubowym wygrał wszystko*
A do wygrania wszystkiego mu daleko :)

1

@mrboom wygrał La Ligę, 4 razy LM i wiele innych pucharów z Realem, jak to nie jest wszystko to ja nie wiem.

7

@Kubsoleon No Puchar Polski nadal nie w jego gablocie.

0

@Kubsoleon a czytasz że zrozumieniem? W piłce nożnej klubowej, czytaj z Realem, wygrał wszystko. A z reprezentacją? Mistrzostwo świata, Europy?

0

@mrboom i co myślisz, że jest w stanie coś z nią wygrać ? Bale wygrał wszystko co było realnie do wygrania i to z nawiązką.

0

@Kubsoleon oczywiście, że nie,dlatego niech nie pisze, że wygrał wszystko. Wszystko wygrał Pique, Xavi, Iniesta, a z jego podwórka np Ramos, Casillas

takie gadanie, że realnie wygrał wszystko jest bez sensu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?