La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 525 Culés

0

konto usunięte

2

@betonito to że ty nie rozumiesz piłki nożnej nie oznacza ze fakt jest nieporozumieniem

0

@Avada Kedavra to nie jest fakt. W ostatnim roku zdecydowanie więcej Lewy zrobił dla swojego klubu i REPREZENTACJI niż Kun. Także w tym wypadku nie jest to fakt A nieporozumienie.

konto usunięte

0

@Matt_i1992 co ma ubiegły rok do tego kto jest lepszym piłkarzem? to tylko pokazuje ze obecnie polak jest w lepszej formie, ale porównując ich karierę to Kun jest o klasę lepszy. zresztą gole w lidze niemieckiej są mniej więcej 10x mniej warte niż w premier l.

0

@Avada Kedavra pomijając Lewego, dużo lepszy od tego kurdupla jest chociażby Suarez i Benzema, czy Kane.

0

@Avada Kedavra dlaczego sa mniej warte? Uważam że w lidze angielskiej przy tak otwarcie grających drużynach Lewy mógłby spokojnie wbijać jeszcze więcej bramek. Kun od kilku lat ma znacznie lepszych zawodników wokół siebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?