La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1838 Culés

konto usunięte

1

Polecam przeczytać wywiad z Bońkiem na temat murawy na Narodowym. Wiele racji w słowach prezesa.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/zbigniew-boniek-o-murawie-na-pge-narodowym-chcialo-mi-sie-plakac/6e2trze

1

@Janiama przeczytałem tylko wstęp - potem wywaliło mnie za adblocka - ale problem jest mi nieobcy. Z jednej strony Boniek ma rację - murawa powinna być przygotowana na błysk - z drugiej Narodowy musi na siebie zarabiać (podkreślam słowo zarabiać a nie zwracać koszty). Ciężko będzie o złoty środek. Przypuszczam, że najrozsądniejszym wyjściem będzie rozkładanie spotkań kadry na kilka stadionów - tak aby planując mecze można było wybrać ten z najdłuższą przerwą między imprezami.
I tak - wiem że Narodowy to powinie być stadion reprezentacji ale jeżeli boisko ma wyglądać tak jak wczoraj to ja dziękuję.

0

@Azi Proste, jak chcą robić żeby stadion na siebie zarabiał, to niech inwestują w nowe technologie. Bodajże na stadionie Tottenhamu murawa jakoś tam wjeżdża i wyjeżdża i sobie rośnie, a u nas grają na pastwisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?