- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 826 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
172
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 826 Culés
1
Barcelona obecnie pokazuje jak ważny jest trener. Ci co mówią że Guardiola miał samograja niech sobie popatrzą na obecną Barcelone. Powiedziałbym że mamy najmocniejszy skład w historii a gramy tragicznie.
0
@dontripe obecny futbol mocno opiera się na grze bocznych obrońców. Kiedyś mieliśmy najlepszego na świecie Alvesa, był też świetny Abidal, dobrzy byli też Zambrotta, Gio, Maxwell też był przyzwoity, czy nawet Adriano.
A dzis? W obecnej formie to nawet Alba to za mało. Prawa strona od lat nie istnieje
0
@mmaciassMogłaby istnieć. Mamy bardzo dobrego technicznie i super przygotowanego fizycznie Semedo, mamy Albe który gra telepatycznie z Messim. To nie jest wina braku zawodników. To jest wina trenera. Jeśli Semedo wygląda jak dziecko we mgle i nie wie jak ma grać to dla mnie to pokazuje że trener nie przykłada uwagi do jego gry. Dobry trener szkoliły go indywidualnie aż zacząłby grać tak jak powinien. A moim zdaniem Semedo wygląda obecnie gorzej niż w jego pierwszych meczach. Pamiętam jak w pierszym czy drugim meczu podejmował ryzyko, nawijał rywali a obecnie? Gra zachowawczo i bez polotu.
1
@dontripe nie chce skreślać zawodników, bo faktycznie po 1 to trener jest do zmiany.
Ja od długiego czasu mówię że cierpimy również na paradoks Messiego i Suareza. Dopóki gra będzie im podporządkowana, nie osiągniemy sukcesu w LM. Messi jest najlepszy gdy jest częścią drużyny a obecnie drużyny nie ma. Skrzydła nie funkcjonują. Grane jest wszystko do Messiego, Suareza macha łapami . Uczciwie powiem że czekam na nowy sezon, jestem pesymista jeśli chodzi o ten .
1
@dontripe ja oglądasz teraz mecz to wiesz o czym pisze. Właśnie komentator o tym mówił. 67min. Messi wycofuje , wbiega w pole karne, Rakitic wrzuca w pole karne i bramkarz łapie. SCHEMAT CZYTELNY DO BÓLU, NA SIle GRANIE DO MESSIEGO. To jest ten paradoks Messiego, że inni nie potrafią stworzyć nic sami, są przytłoczeni...DRAMAT
1
@mmaciassZgadzam soę z tobą ale to nie jest wina Messiego, wątpie że on wszystkim każe podawać tylko do siebie :p Jakby trenwr jasno na treningach im wpajał: "Słuchajcie, Messi to nasz najlepszy zawodnik ale macie gracie takim a takim schematem, tędy i tędy i jeśli jest tam akurat Messi to podajecie jemu, jeśli XYZ to jemu". Mi się wydaje że Valverde jest jak szkoleniowcy Argentyny że jest piłeczka, jest Messi i grają chłopaki :p