La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 793 Culés

66

Dziękuję UEFA za taką znakomitą zmianę i rozgrywanie spotkań Ligi Mistrzów o dwóch różnych godzinach. Wszystko po to, abym mógł obejrzeć dwa świetne mecze w jeden dzień. O 18:55 super zapowiadają się te starcia Galatasaray z Club Brugge i Lokomotiw z Leverkusen. Aż nie wiem co wybrać, nie mogę się doczekać tych emocji. Za to o 21. spotkanie Juventusu z Atleti i Realu z PSG. Brawo, UEFA.

3

@ViscaBarca123 Lokomotiv z Moskwą ? no to nieźle.

konto usunięte

3

@ViscaBarca123 Lokomotiw z Moskwą?:)

14

@tristan87 @IronSanHybrid Widzicie, to wszystko przez te emocje. :) Dzięki.

3

@ViscaBarca123 thank u UEFA xD

konto usunięte

11

@ViscaBarca123 przynajmniej poprzednio można było najpierw obejrzeć Barcelonę, a potem jakiś dobry mecz.

3

@Kompletny soooo true :P

0

@ViscaBarca123 moze ja sie nie znam ale uefa to pewnie ma w dupie cebule co nawet amatorow z muminkolandii pokonac nie potrafi, ale moze szanowac kibicow z rosji, turcji, belgii, niemiec czy hiszpanii ktorzy potrafia kopac pilke, a przy okazji przynosza pieniadze.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 od początku chodziło tylko o większą kase z praw do transmisji a nie o pokazywanie super meczy o dwóch różnych godzinach ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?