La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

0

Po wczorajszym oglądaniu Realu,myślę ,że wynik 0;3 dla Realu będzie do przyjęcia,pięknie grali ,końcówke roztrwonili z braku koncentracji.Ale jak zrobią pressing na połowie przeciwnika jak z PSG,to Messi nie dostanie żadnej pilki i w pierwszej połowie stracimy 2 bramki.Nie widzę cienia nadziei.Nadal kibicuję Barcelonie ,ale Waldek się pogubił juz w zeszłym roku.Trzeba zyć nadzieją ,że nie doczeka 2 sezonu.

0

@ArturS Ja wierzę że to co najlepsze dopiero przed nami, lepiej mieć teraz dołek niż wiosną

1

@ArturS
Barca ma problem z motywacja na poszczególne spotkania i brak autorytetu, posłuchu u Valverde. El Clasico to tak wyjątkowy mecz, że piłkarzy Barcy nie trzeba bedzie nakrecac i zagrają na 100%, a wtedy może być różnie. Real jest w świetnej formie co nie oznacza, że za 3 tygodnie wygra El Clasico na ktore Barcy nie trzeba motywować.

1

@ArturS Nie widzisz cienia nadziei? Żałosne.

0

@Dr_Cabasisi Czemu?

konto usunięte

4

@ArturS El Classico rządzi się swoimi prawami i formy klubów nie mają tutaj większego znaczenia. Psychika, dyspozycja dnia, troche szczęścia - może być zarówno 3:0 dla Realu jak i 3:0 dla Barcy.

1

@ArturS To jak Barcelona wygra ligę to nie przez to, że rywale byli słabsi?

0

@Bartek22 Ano żałosne jest to, że ktoś kto mieni się fanem Barcy nie widzi cienia nadziei na zwycięstwo w spotkaniu z odwiecznym rywalem. Tym bardziej, że to my jesteśmy liderem LL i gramy w swojej świątyni futbolu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?