La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

konto usunięte

5

Miałem przyjemnosć kilka lat przebywać w jednej szatni z Jackiem Zielińskim który komentował mecz z Borkiem i musze powiedzieć że fajnie było go posłuchać a przede wszystkim jak chwalił Barcelonę. Po prostu miło coś pozytywnego słuchać o Barcelonie zwłaszcza non stop czytając tutaj te narzekania na wszystko co z tym klubem jest związane.

konto usunięte

0

@Janiama Słabo go było trochę słychać jak dla mnie

konto usunięte

1

@Janiama ZA cicho mówi jak na komentatora. Brak mu energi w głosie chyba ,ze to trema

0

@Janiama
Gdzie graleś możesz powiedzieć?

2

@Janiama Masz osobisty stosunek, to zrozumiale, ale Jacek troche nudzil, Poza tym, byl raczej zdzwiniony, ze Barca ma tyle punktow w tej grupie - jedynie w tym meczu mu sie podobali.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Tak ale to nie jego chyba wina bo to było ze studia a nie ze stadionu i troszkę był przytłumiony głos.

0

@AmigoBlancos grał np. w Legii Warszawa

2

@Janiama to był Jacek Zieliński? Ja myślałem, że to jakiś mlodziak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?