- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 945 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 945 Culés
0
Wybór ZP jest tu zdecydowanie trudniejszy niż wśród zawodników, bo można zaproponować maksymalnie kilku do tej nagrody (zależy na co zwracać uwagę). Natomiast tutaj jest kilkunastu albo i kilkudziesięciu użytkowników, którzy spokojnie mogliby wygrać i żaden wybór nie byłby jakąś dużą niespodzianką. :)
0
@student97r Miło, że tak mówisz/piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@student97r Tylko wygrana @LuisSalvano będzie sprawiedliwa, zachęcam do głosowania na tego kandydata, otwieram kampanię wyborczą
1
@Socjopata Wreszcie ktoś mnie zgłosił hehe. Nie ma opcji, nie wygram.
1
@IronSanHybrid Dzięki, mimo wszystko powinniśmy tu żyć w dobrej atmosferze. ;) W jednej kwestii się nie zgadzamy, ale w kilku innych tak. Można tu stworzyć tyle grup, które zmieniają się w zależności od sytuacji. To mi się bardzo podoba. :)
@Socjopata Ja już oddałem swój głos, ale zobaczymy jakie będą wyniki. :)
1
@LuisSalvano Kazdy inny wynik niż Twoje zwycięstwo będzie kpina i niedorzecznością.
1
@student97r ale to tylko nominacje, głosowanie dopiero będzie panie kolego
0
@Socjopata Nie zależy mi na tym zwycięstwie. Aczkolwiek to, że ktoś mnie nominuje to było raczej pewne, ponieważ jestem zbyt barwną i popularną osobą na tej stronie, aby było inaczej ;)
0
@LuisSalvano Bylebyś trafił do najlepszej 15 o resztę już zadbam :)
0
@Socjopata Nie zadbasz, bo możesz oddać tylko 1 głos. Chyba, że masz kilka multikont.
0
@LuisSalvano I skromną...
0
@Striker Wiem. :) Z nominacjami jest ciężko, z głosowaniem może być jeszcze ciężej. :D
0
@CatalanVeBFCB Uważam, że jestem skromny, jednocześnie znając swoje wady i zalety. A to, że jestem tutaj popularny to akurat fakt, bo potwierdzają to liczby odpowiedzi na moje komentarze, to, że moje wątki rodzą gorące dyskusje oraz to, że często jestem wywoływany do tablicy.