- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
43
Wydaje mi się że przez @LuisSalvano @Chwytliwy nie dostał xboxa na święta i stąd było całe oburzenie
12
@Lord_Vader Też tak myślę. I to on złowieszczym wrogiem patrzył się na @LuisSalvano , gdy ten dumnie pędził do kasy z xboxem pod pachą.
0
@Lord_Vader Ale wy się podniecacie tym tematem, wiecie, możecie skomentować pod moją dyskusją odnośnie tego czynu.
4
@Chwytliwy w rekord celujesz?
0
@Lord_Vader Nie, jeśli was ten temat obchodzi to komentujcie go pod moim postem, a nie robicie spam, bo tak, jest to spam.
7
@Chwytliwy oczywiście szefie
0
@Lord_Vader Fajny sarkazm, w sumie was ten temat bardziej już obchodzi niż mnie skoro to już kolejny post o tym temacie, spamicie aż miło.
1
@Chwytliwy może dlatego że bana miałem wtedy a beke z ciebie nadal
1
@Lord_Vader Skoro to ty lapiesz bana, a ja po tak ostrej dyskusji nie mam banicji to chyba ja powinienem mieć bekę że to ty pewnie znowu dostałeś bana za swoją.....
0
@Chwytliwy nikt ci nie zabroni mieć beki ze mnie
0
@Lord_Vader Bardzo możliwe, albo ktoś kiedyś już go tak uprzedził. Ja mam jednak inne zdanie - gość jest zgorzkniały, sztywny i widzi problemy, tam gdzie ich nie ma. Jest bardzo marudny, co widać po wielu jego komentarzach. Do tego ma trochę wybujałą wyobraźnię i tendencję do wypierania się swoich słów.
0
@LuisSalvano wszystko jest możliwe
0
@Lord_Vader ja nie będę tego robił, bo chcę zachować klasę, bo mam praktycznie szacunek do każdego użytkownika prócz jednego.
0
@Chwytliwy mam szacunek do ciebie (i nawet cie lubie) co nie przeszkadza mi się śmiać z tego co napisałeś
0
@Lord_Vader no ale czy serio już trzeba to nagłaśniac, naprawdę już dużo tego jest, kolejny post i kolejny naprawdę powoduje niesmak, udanego dnia :).
0
@Chwytliwy Napisałeś bezsensowny post, w którym chciałeś mnie postawić w bardzo złym świetle, dostałeś pocisk od paru osób, więc pewnie jeszcze trochę będziesz zbierał przytyki pod swoim adresem. Przypiales sobie łatkę sztywniaka i musisz się z tym pogodzić.
3
@LuisSalvano na temat bezsensownych postów nie powinieneś się wypowiadać bo @Chwytliwy raz napisał coś głupiego a ty regularnie to robisz
0
@Lord_Vader A już myślałem, że porządny z ciebie gość... :(
0
@LuisSalvano Bo zwracam uwage na całokształt a nie pojedyńcze wypowiedzi? Do ciebie również mam szacunek co nie oznacza że zapomnę o wszystkim co wypisywales
0
@LuisSalvano No i nie podobasz mi sie
Niedługo będzie miał kłopoty, już ma kłopoty
0
@sebo939 Kto będzie miał kłopoty? :D
0
@LuisSalvano Cytat Dario ze ślepnąc od świateł, myślałem że oglądałeś i zaczaisz :D
0
@sebo939 Aaa, bo już myślałem, że ktoś z La Rambli i nie wiedziałem o kim mowa, bo raz zwróciłeś się do mnie, a raz do kogoś innego. Nie skumalem, bo nie oglądałem tego serialu :D