La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 719 Culés

0

Jakby Barca potrzebowała pomocnika to myślicie że Bruno Fernandes by pasował do nas?

39

@PatrykBarcelona Jakby Barca potrzebowała pomocnika to myślę, że czas skończyć z takimi transferami i dać awans Puigowi.

11

@PatrykBarcelona Mamy pomocnika idealnie skrojonego pod nas i to za darmo, czeka na minuty i się doczekać nie może.

0

@ViscaBarca123 Chodzi mi tylko o to czy Bruno Fernandes by pasował do nas :)

2

@PatrykBarcelona Myślę, że tak. Jednak nie jest potrzebny.

0

@ViscaBarca123 O to mi chodziło dzięki :) Też bym dał szansę Puigowi zamiast kupować kolejnego pomocnika.

konto usunięte

0

@PatrykBarcelona do nas na tą pozycję tylko donny van de beek.

Ale najlepiej dać szansę dla Puiga.

1

@Chwytliwy Koksa bym widział bardziej jako "10" bo tam chyba gra najlepiej ;)

konto usunięte

1

@PatrykBarcelona on albo ktoś inny na odpowiednim poziomie w lato. Pożegnać Rakitic Vidal Alena wypożyczenie Puig do pierwszego składu i mam 5 pomocników. Liczba odpowiednia i wystarczająca Puig swoje by grał nie można z miejsca zrobić z niego pierwszego rezerwowego dlatego porządny pomocnik jest potrzebny i pożegnanie 3 która wymianilem wyżej. Takie rozwiązanie byłoby idealne Piug szybko mógłby stać się ważnym graczem pierwszego zespołu. Ewentualnie zamiast kogoś kupywqc można zostawić Vidala w zależności jak będzie się spisywał do końca sezonu

0

@FDJ Nie można z Puiga zrobić rezerwowego? On jak pokaże potencjał, to może wskoczyć do pierwszego składu i z De Jongiem i Arthurem po prostu zbudować formację na miarę Xaviego/Iniesty/Busiego. NIe będą tacy sami, ale będą wielką siłą.

konto usunięte

0

@FDJ Zadnego wiecej pomocnika.

konto usunięte

2

@koksik2700 nie można zrobić z niego pierwszego rezerwowego od razu czyli 4 pomocnika w hierarchii i nie będą. Są za młodzi. Jeśli Arthur i De Jong do końca sezonu będą grali na poziomie że będą kontrolować środek pola to może zostać Vidal. Jeśli nie będą i będą grali to co do tej pory tontrzeba ściągnąć cracka z prawdziwego zdarzenia im do konkurencji. Przesadzacie z zachwytami. Fajnie się rozwijają fajnie grają ale to nie jest jeszcze ten poziom który powinni prezentować. środek pola jest dla nas kluczowy. Cracka koło 30 to akurat zawodnik który zrobi im konkurencja na rok dwa może 3 w tym czasie oni nabiorą doświadczenia. Puig też będzie w takim układzie miał szansę na grę. Zależy od trenera. Nie można z niego zrobić teraz 4 zawodnika do środka pola. To byłaby naiwność i za duże ryzyko. Musi być alternatywa. Jak Busquets wchodzil do składu z buta to nie był 4 pomocnikiem. Guardiola miał na ławce Keite a do tego kupił Hleba więc Busquets na dobrą sprawę był 6 po mocnikiem w hierarchii na starcie.
Wierzycie że nasz młodziutki środek pola będzie tak szybko wielka siła? To jest pomoc a nie skrzydło gdzie można lecieć na młodzieńczym polocie. Jak rywal dobrze gra i wywiera presję to nawet Messi ma problem w środku pola a co dopiero co młodzi gracze. Crack jest potrzebny i to będzie układanka na wzór Deco Xavi Iniesta jeśli wracasz do przeszłości. I to bardziej oddaje rzeczywistość bo wtedy i Xavi i Iniesta jeszcze się rozwijali i dopiero później weszli na najwyższy poziom

0

@FDJ Fajnie rozłożyłeś to bardziej niż ja w swoim komentarzu. Bardzo fajna i rzeczowa analiza. Jednakowoż pamiętam jak Busi dostawał również szansę za Yaya, który bądź co bądź był w formie, a Pep nie bał się na niego postawić. Myslę, że rok Puiga z faktycznym dawaniem szans, mógłby go jednak bardzo szybko przyblizyć do podstawowego składu. Gośc ma to coś, czego nam obecnie brakuje. I nie boi się ruszyć do przodu. Tak się mówi o tym mitycznym wprowadzaniu itp, ale widać, że on chce iśc po swoje. Mam wrażenie, że własnie tego brakuje obecnej Barcelonie. Takiej niekonwencjonalności jaką w sobie ma Puig. Ostatnio w ogóle młodzi, (nie do konca w Barcelonie) pokazują, ze warto na nich stawiać, kiedy futbol stał się jakichś taki przewidywalny.

konto usunięte

1

@koksik2700 to też rola trenera. Busquets dostał zaufanie i je, wykorzystał. Guardiola konsekwentnie na niego stawiał. Ale ważne jest w tym tez to że obok w pomocy byłi już 2 bardzo doświadczeni zawodnicy a Busquets tak naprawdę tylko ich zabezpieczal. Puig mógłby wnieść polot ale na dłuższą metę w pomocy potrzebne jest doświadczenie szczególnie z rywalem który wie jak przeciwko nam grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?