La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 843 Culés

konto usunięte

9

Tylko rasista dopatrzy się w tej okładce rasizmu.

1

@AllBundy
tylko gwałciciel może się wypowiedzieć co to jest gwałt.
trzeba tutaj chyba wprowadzić jakiś test na czytanie ze zrozumieniem zanim się dopuści ludzi do komentarzy.
ta okładka jest po prostu nietaktowna ze względu na skojarzenia ze sprzedawaniem czarnoskórych niewolników.

2

@Skaramuczi Tylko, że Black Friday wcale nie wziął swojej nazwy od niewolnictwa.

konto usunięte

1

@CatalanVeBFCB Poważnie? Zawsze myślałem, że od tego.

0

@CatalanVeBFCB lol,no coś ty

0

@VenoM @Skaramuczi Ktoś rozpuścił brednię, że ta nazwa wzięła się stąd, że jakoby w piątek po dniu dziękczynienia, właściciele niewolników sprzedawali swój "towar" po niższych cenach niż zwykle. Tak naprawdę geneza nazwy jest taka, że kiedy w jednym ze sklepów zorganizowano po Thanksgiving wielką wyprzedaż ludzie oszaleli i rozbijali się w kolejce, prasa ochrzciła to czarnym piątkiem.

konto usunięte

1

@Skaramuczi White Christmas jest o supremacji białeho człowieka

1

@CatalanVeBFCB nie ma znaczenia.
znaczenie ma to że chłopcy z LaRambli nie rozumieją że nikt nie mówi o tym że to jest rasistowskie tylko oni.Problem z tytułem jest taki że ten żart po prostu nie wypalił bo jest słaby i nietaktowny,ciężko im to wytłumaczyć od 3 godzin.

konto usunięte

0

@Skaramuczi co Ty porownujesz w ogóle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?