La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

konto usunięte

19

Tak swoją drogą, ciekawe czy ci co niedawno tak piali nad miejscem Lewego w plebiscycie i czy tak odstaje od Messiego i dzisiaj kiedy Bayern właśnie potrzebował bramek,ale nie dostał.A Messi właśnie odhaczył kolejny dzień w robocie. chaotycznie to wyszło ,ale % we krwi ;)

2

@sevs No szczegół że Bayern grał z liderem ligi a my z prawie ostatnią drużyną

0

@sevs Ciezko takie rzeczy oceniac. Leo gra w swojej lidze, nikt inny tam nie gra, a Lewy jest w fenomenalnej formie i jest po prostu swietny.

konto usunięte

0

@Nano22 Zeby nie bylo, doceniam to co Lewy robi w Bayernie i jestem dumny z tego,ze pokazuje niemiaszkom, że Polak też potrafi.Jednak trochę dystansu pasuje a takie oburzenia jak Bońka na TT nie są na miejscu. Zresztą jego ostanie wpisy ogólnie są jakieś oderwane od rzeczywistości. widać kadencja przemija i trzeba coś po sobie zostawić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?