- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
21
Pamiętacie filmik z treningu w którym Messi strzelał bramki jak chciał? Przyszedł mecz i zrobił to jeszcze lepiej, ogólnie dzisiaj na 5 bramek wszystkie były piękne.
2
@Janiama Czy on czasem nie strzela, jak to sie w pilce recznej mowi, z biodra?
2
@Colon W piłce to się mówi z kolana, czyli nie sygnalizowany strzał którego nie widać. Czyli kolego to samo co napisałeś
2
@Janiama zapomnialem o tym okresleniu. Z kolana, z biodra - jak ja lubie takie uderzenia. Kto wedlug Ciebie jest oporcz Leosia mistrzem takiego strzalo (byl), Ty potrafisz?
2
@Colon Ja? Haha, ja to mogę browara strzelić ale nie z kolana. Ciężko mi powiedzieć kto tak potrafi, na pewno umiał to Ronaldinho ale kto jeszcze? Nie wiem kurcze, to chyba tak jakoś instynktownie wychodzi
0
@Janiama Suarez na bank, no i moze Diego - chociaz to dziwnie teraz brzmi, ze Suarez potrafi cos, czego boski Diego nie ;)
0
@Colon Z wątroby*
0
@Colon Coutinho :D
0
@Colon Thomas Muller ten też tak strzelał kiedyś że nikt nie wiedział co się dzieje a piłka była w bramce. Niby pokraka na boisku ale bramy ładował dziwne.
Romario! Ten to robił z kolana, właśnie on był w tym kozakiem.
0
@Janiama nie znosilem goscia, ale gracz marzenie dla swojego klubu.
@matirix20 tak?
0
@Colon Edytowałem, Romario!
0
@Janiama Romario to tez mistrz Pikaczu.
mega by mnie tez interesowalo, jak na taki strzal mowi sie w jezyku angielskim czy portugalskim. Czy to 1 do 1 tlumaczenie? raczej nie.
moze ktos cos
0
@Colon Może nie tak cżęsto to robi ale ma szybką nogę i takie uderzenie.