La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1004 Culés

konto usunięte

20

Rakitić wszedł z Leganes przy stanie 1 1 i wygraliśmy mecz. Zagrał od początku z Borussią z Atletico i z Mallorcą i mecze również zakończyły się naszym zwycięstwem. Oczywiście że te wygrane nie zawdzięczamy Rakiticowi ale w tym momencie jest ważnym punktem naszego zespołu i nie ma trener żadnego powodu by go wyrzucić z jedenastki Zdaje sobie sprawę że wielu użytkowników nie przekona do swojej gry lecz warto zwrócić uwagę ile pracy wykonuje za Messiego Ivan i jak bardzo pozwala mu na grę do przodu bez myślenia co się dzieje za jego plecami. W każdym z tych spotkań Rakitic wyglądał dobrze lub bardzo dobrze a pamiętamy jak fatalnie rozpoczął mecz z Dortmundem. Potrzebny jest Chorwat temu zespołowi przynajmniej do końca sezonu bo moim zdaniem daje więcej niż chimeryczny Arthur ale też daje więcej od chaotycznego w wielu fragmentach gry Vidala.

3

@Janiama ja zauważyłem sytuację że gdy Rakieta gra w podstawie to Messi częściej ma piłkę . Rakieta dobrze czuje się z Roberto na prawej obronie i Messim i wtedy nasz prawa strona dobrze funkcjonuje . Inaczej jest z Arturem bo ten często holuje piłkę albo bez sensu zmienia strony a Semedo jak Semedo . Brak progresu, automatyzmów czy dobrych piłek z przodu .

4

@Janiama powiem szczerze ze bylem zdziwiony ze Valverde zupelnie odstawil Rakitica. Jak ogladalem ten „idealny srodek pola” Busi - De Jong - Arthur i czesto wcale to tak nie dzialalo jak powinno to wydawalo mi sie ze Rakiticowi nalezy dac szanse i rowniez o tym pisalem ze nalezy zobaczyc czy jednak ta pomoc z Chorwatem nie bedzie dzialala nieco lepiej.

Na razie to sie potwierdza. Jasne z Atletico swoje za uszami mial ale z perspektywy kontroli SP to wyglada to lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?