- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 643 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 643 Culés
37
Podobno skauci Barcelony w dzisiejszym meczy Lyonu z Rennes uważnie obserwowali Eduardo Camavingę. Chłopak dopiero co skończył 17 lat, a jest jednym z najważniejszych zawodników Rennes i dzisiaj strzelił swojego pierwszego gola w Ligue 1. Żaden zawodnik nie ma więcej odbiorów (68) od niego w tym sezonie w lidze Francuskiej. Potencjał, by zostać jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie.
0
@ViscaBarca123 Jak tani to brać do barcy b póki co ;)
15
@Hushovt Nie będzie tani i branie go do Barcy B byłoby idiotyzmem.
0
@Hushovt Gdyby awansowali jeszcze bym jakoś to zrozumiał ale obecnie miał by z L1 iść grać do 3 Hiszpańskiej? No nie bardzo...
0
@ViscaBarca123 No niestety jak nie ma miejsca dla Puiga to tym bardziej dla niego więc raczej odpada ;p
3
@Coutinho007 Nawet jakby awansowali, to nie miało by to najmniejszego sensu.
0
@ViscaBarca123 To nie bardzo rozumiem po co go obserwować no chyba,że podbijamy komuś cene skoro Alenia tak mało szans dostawał a Puig w ogóle to taki transfer byłby po prostu głupi.
9
@Hushovt Dlaczego mamy nie obserwować jednego z najbardziej utalentowanych pomocników na świecie U19? I po co porównujesz defensywnego pomocnika do Alenii i Puiga?
0
@ViscaBarca123 Moje marzenie transferowe do Barcy!
0
@ViscaBarca123 Chodziło mi o to, że większy sens by miało w przypadku awansu niż w przypadku gdyby dalej grali w 3 lidze, nie pisałem, że miało by to sens bo do B kupić go, która by grała w 3 lidze z drwalami dalej było by głupie.
0
@ViscaBarca123 Rozumiem obserwowanie go ale wydaje mi się,że żeby go kupić to trzeba by to zrobić jak najszybciej bo potem ktoś go sprzątnie z nosa a w obecnej chwili ten transfer nie ma sensu.Wiem,ze to są inne pozycje chodzi mi o to,ze w przypadku transferu to nie grałby za dużo o ile w ogóle a czuje,ze po sezonie albo jeszcze w zimie ktoś go kupi.
7
@Hushovt A kto powiedział, że już teraz miałby przychodzić do klubu?
0
@Hushovt Po sezonie nie będzie Valverde też, z resztą. Camavinga jest młody i to bardzo więc na początku i tak by tu zbierał minuty.
0
@ViscaBarca123 No i tu jest pies pogrzebany bo nie sądzę,żeby został na kolejny sezon raczej się ktoś na niego połasi bo to nie tak,że tylko my go obserwujemy ;p