- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
22
Smieszna sytuacja z tym walkowerem Rayo. Przykladowo taki Pique dostaje gwizdy I obelgi w strone zony i rodziny praktycznie na kazdym stadionie a tutaj przerywa sie mecz za to ze kibice nazywaja jeb.. nazista kolesia ktory finansowal ruchy faszystowskie i przytulal sie ze zdjeciem Bandery.
0
@Volk możesz napisać szerzej o kogo i o co chodzi w tej akcji bo nie jestem w temacie
0
@Volk Nie wiem czy to prawda z tym Banderą aczkolwiek teraz są czasy że z byle powodu nazywa się kogoś nazistą. Ale wiem że Rayo to klub bardzo lewicowy
0
@mmaciass Wczoraj bylo spotkanie Rayo-Albacete i w zespole gosci wsytepowal ukrainiec Zozulya ktorego w 2017 po protestach kibicow za jego poglady wyrzucili z Rayo. (kibice zarzucili mu finansowanie faszystowskich ruchow i fotki z portretem Bandery)
W trakcie meczu znowu kibice zaczeli skandowac Zozulya jestes j... nazista i goscie po prostu nie wyszli na 2 polowe.Najprawdopodobniej walkower dla Albacete.
Gdyby za wyzwyska dawaloby sie walkower to mielibysmy komplekt punktow z kazdego wyjazdu.
0
@lucas/catalan https://img.pravda.ru/image/preview/article/7/4/9/1459749_five.jpeg
0
@Volk Jeśli tak to obie strony są porąbane z jednej strony anarchiści za Rayo na meczach był widoczny wizerunek Che Guevary a z drugie strony banderowiec
1
@Volk trochę już znalazłem na własną rękę ale dzięki za info! Skubany Ukrainiec.. ostatnio zgłębiałem się w tematy Einsatzgruppen SS i okazuje się że Ukraińcy byli jednymi z najbardziej zagorzałych nacji wspierających nazistów. Głównie dlatego że Niemcy mamili ich obietnica utworzenia po wojnie suwerennego państwa. Była to dla nich nadzieja na ucieczkę spod bolszewickiego buta.
Ogólnie Ukraińcy (wg dokumentu netflixa Einsatzgruppen ss- brygady śmierci) byli niejednokrotnie bardziej okrutni niż sami Niemcy. Mordowali na potęgę i brali udział w wielu pogromach. Ogólnie polecam ten dokument każdemu.
Co do meczu Rayo. Totalnie dla mnie niezrozumiała decyzja a wobec samego Zozuli i jego poglądów powinny być wyciągane konsekwencje.. z tego co wiem nazizm jest zakazany.
2
@mmaciass Ja ci powiem wiecej bo widze Ukraincow praktycznie kazdy dzien. Banderowiec niczym nie rozni sie od faszystow z SS oni wlasna matke zabija jesli bedzie trzeba. Spytaj dziadkow co wyprawiali w ZSRR
0
@Volk wiem to doskonale. Mój nieżyjący już dziadek kilka lat temu popełnił samobójstwo (problemy psychiczne spowodowane min trauma po ucieczce z okolic Kamieńca, miał wtedy 9lat gdy uciekali cała rodzina). Budził się w nocy i mówił że trzeba uciekać bo Ukraińcy idą...
0
@Volk jak to nie wyszli na druga połowę i walkower dla albacete?