La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1114 Culés

14

Ostatni weekend:

Adama Traore: gol vs. Tottenham
Marc Cucurella: gol vs. Real Valladolid
Marc Bartra: gol vs. Espanyol
Munir: gol vs. Villarreal
Rafinha: gol vs. Mallorca
Raul Moro: gol vs. Napoli U19
Xavi Simons: gol i wywalczony karny vs. Gambardella
McGuane: asysta vs. De Graafschap

Halilović: 21' vs. Willem II
Gumbau: 74' vs. Numancia
Thiago: 90' vs. Werder
Oriol Busquets: 90' vs. Vitesse
Grimaldo: 90' vs. Famalicão
Sergio Gomez: 13' vs. Mirandes
Juan Miranda: 77' vs. Eintracht
Andre Onana: 90' vs. Alkmaar

0

@ViscaBarca123 Jak Miranda zagrał?

1

@Bartek22 Nie oglądałem, ale czytałem opinie, że solidnie. Fajerwerków nie było, ale nie popełniał żadnych błędów i był aktywny w ataku. Może utrzyma miejsce w składzie.

https://pbs.twimg.com/media/EL2YWgAWsAAPpWx?format=png&name=small

0

@ViscaBarca123 Tylko z tego co widziałem wszedł za amerykańskiego pomocnika kontuzjowanego(zapomniałem nazwiska), a nie za Oczipkę. Oczipka w takim razie do pomocy wszedł i Juan na LO? Jeśli tak, to trener w następnym meczu może sobie na LO znowu Oczipkę wystawić, a w pomocy nominalnego pomocnika. Zobaczymy.

1

@Bartek22 Wszedł za środkowego obrońcę - za McKenniego. Oczipka zagrał na środku, a Juan na lewej obronie.

0

@ViscaBarca123 A to przepraszam bardzo, transfermarkt pokazał mi, że McKennie jest środkowym pomocnikiem.

1

@Bartek22 Jest, ale gra od czasu do czasu na środku obrony.

2

@Bartek22 Schalke ogólnie ma trochę problemów z kontuzjami w obronie i dlatego Miranda może teraz złapać trochę minut i wywalczyć miejsce w składzie. Byłoby super, gdyby przebił się do pierwszej jedenastki i regularnie dostawał minuty. Dobry moment na to. Jestem ciekawy, czy zagra w kolejnym meczu.

3

@ViscaBarca123 Jak teraz nie złapie miejsca, to trzeba go ściągnąć stamtąd w zimie, bo to nie ma sensu trzymać piłkarza na wypożyczeniu, żeby grzał im ławę. Oby się przebił.

konto usunięte

0

@Bartek22 Spóźnione, ale co tam.
Miranda wyglądał tragicznie na boisku. Przez cały mecz tylko pomagał obrońcom i bał się wejść ofensywnych. Raz przełamał się w tym aspekcie i postraszył pressingiem przeciwników. Efekt? Autostrada po jego stronie i Nubel ratując sytuacje z czerwoną kartke. Po 80 minucie było już lepiej, ale nie było co bronić, a i wtedy wyglądał tylko przeciętnie.

A McKenne to środkowy pomocnik, ale każdy trener ma/nie ma na niego pomysłu i rzucają nim strasznie po pozycjach. Przez ostatnie 2 lata zdobywał doświadczenie gry jako ŚO,PO,ŚPD,ŚPO,N,ŚP,PWO,CN

0

@ViscaBarca123 Oriol tragicznie zagrał.

0

@kamilo0066 O tym słyszałem. Niedawno zagrał świetnie i był w najlepszej '11' kolejki Eredivisie. Teraz akurat bardzo słaby mecz, podobnie było z Ajaxem. Najważniejsze jednak, że gra regularnie i się rozwija oraz zbiera doświadczenie. Zobaczymy jak będzie to wyglądało na koniec sezonu.

0

@ViscaBarca123 Akurat postawiłem bramki w tym meczu, więc obejrzałem go. Bardzo dużo błędów a przy jednej bramce już juniorski błąd. Całe Twente zagrało słabo. Wcześniej raczej dobrze mu szło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?