La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 998 Culés

0

Nasz wielmożny Prezydent właśnie przed chwilą mnie minął, wyjeżdżając ze Szczecina, cóż za zaszczyt mnie spotkał ;)

Ale ja nie o tym. Teraz rozumiem te wszystkie wypadki samochodów rządowych, czy oni zawsze muszą tak pędzić nawet w terenie zabudowanym?? Jeszcze nie widziałem kolumny rzadowej by jechała "normalną" prędkością, w sensie choć w zbliżonych granicach do przepisów.

2

@Bobo25 pędzili do Rydzyka na obiad. A tak na poważnie to nie wiem po co tak zapierniczaja i wogole jakie prawo na to pozwala, po za tym Ci kierowcy sa ciency jak sik pająka, potem znowu któryś kiepski kierowca z tej floty będzie oskarżał chłopaka z seicento i powie ze w drzewo uderzył z prędkością 50 km/h a pół Audi zmiażdżone hehe. A kolejna sprawa ze w tym śmiesznym kraju kolumna jeździ każdy.. na obiadki i spotkania rekreacyjne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?