La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 796 Culés

3

Kur... No nie moze byc tak ze Casemiro i Valverde stoja na 20 metrze a Messi na 30. Masakra. To doprowadza do zamkniecia.
On nie może tak robic. Sorry choc to. MESSI ale to jego wina to co sie dzieje

konto usunięte

1

@yoli od 3 lat Messi swoim schodzeniem do środka przyczynia się do epickich wpierdoli w Europie.

0

@yoli gdyby messiego nie bylo to byloby ciezko o top 4

0

@nitey Przez to co robi jest dziura w środku, której nie ma jak załatać. Rakitić na DM. Roberto pomaga Semedo na prawej bo ten se nie radzi kompletnie. Real na 30 metrze a Messi kryje środkowego obrońcę. 2-3 razy założyli prssing. Ale kuźwa walić pressing trzeba robić środek. Tam nie ma jak podać bo nasi stoją a ci biegają i naciskają. Jak idzie akcja Messi po chwili jest z tyłu więc po co zostaje z przodu? Jedynie co wyszło na to wtedy kiedy cofa się do tyłu i gra na szybkie wejście Alby. Skoro działa niech gra niżej. Niech przytrzyma piłkę. A tak nawet nie ma jak mu zagrać.

konto usunięte

0

@nitey ale nikt tego nie widzi

0

@amanter to nie ma znaczenia czy jest czy nie jest. Jeśli jest na boisku i nie idzie musi pomóc. Musi zareagować a nie liczyć, że w przodzie coś wyczaruje. Ci walczą. Wybijają w przód i nie ma komu do tego pobiec

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?