La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

4

Ostanie zdanie ode mnie. Ani Busquets, ani Rakitic nie dają na defensywym pomocniku tego co potrzebuje Barcelona. Rakitic jest lepszy fizycznie, bardziej motoryczny i wydaje się iż dzięki temu lepiej spełnia zadania defensywne. Gra asekuracyjnie co akurat na tej pozycji nie zawsze jest minusem. Jednakże ze swoją asekuracujnością przesadza i nie jest w stanie dać w formie podań, gry kombinacyjnej, piłek otwierających co starzejący się Busi. Barcelona ma poważny problem, który należy rozwiązać przed przyszłym sezonem. Defensywy pomocnik.

0

@SeeleyBooth Casemiro i Valverde ich zjadają.

0

@SeeleyBooth zadziwiająco wiele jest problemów w tej "najmocniejszej kadrze w historii klubu" jak to sie przed sezonem gdzieniegdzie mówiło. Brakuje skrzydłowych, brakuje napastnika, brakuje śpd, brakuje PO

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Dziwię się czemu Arthura na tej pozycji nie próbują, ale zresztą, nie tylko dp, Barcelona będzie miała problem z pomocnikiem skrojonym bardziej pod ofensywę, takiego nie mamy, a jak mamy to na wylocie.

2

@Striker Najmocniejszej? Śmiałem się z tego niemiłosiernie i ostrzegałem, że wcale nie uważam, iż mamy kompletną kadrę i nie jest wcale mocna. Niektórzy po prostu nie potrafią zostawić z boku emocji i przyjrzeć się wszystkiemu na chłodno.

@Chwytliwy O Arthurze mam podobne zdanie. Pisałem nie raz :)

1

@SeeleyBooth Osobiście pod względem nazwisk na papierze to sie zgadzam, że mocniejszej chyba nigdy nie było. Jednak jak sie spojrzy jak ci piłkarze pasują do charakteru tego klubu, a przede wszystkim do siebie nawzajem, to już wygląda o wiele wiele gorzej.

0

@Chwytliwy Dla mnie to de Jong mógłby pełnić funkcje takiego Casemiro w Barcelonie. Niby grający najniżej, ale często sie podłączający, biorący udział w akcjach ofensywnych. Przed nim Arthur - Roberto (Alenia)

konto usunięte

0

@Beztroskii Absolutnie trudno mi widzieć Arthura przed Frenkim, jemu brakuje czegoś na tą pozycję, błysku chyba.

0

Moim zdaniem nie brakuje, pokazywał go już w tym sezonie trochę, więcej niż Frankie. Do nich potrzeba dobrać pomocnika który zrobi przewagę, to jest zadanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?