- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1609 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1609 Culés
20
Czytaliście świetny artykuł Rafała Steca? Bardzo polecam.
"Marnujesz czas, Barcelono, w sposób skandaliczny. Ty chyba na Messiego zwyczajnie nie zasługujesz. On przy odbieraniu Złotej Piłki nie powinien słyszeć, że niektórzy jego triumf kwestionują, i widzieć, że wyprzedził o ledwie kilka punkcików Virgila van Dijka, on powinien odbierać ją częściej, przy dźwiękach chórów anielskich. On ozdabia każdy mecz tyloma zagraniami arcydziełkami, ile inni wybitni ciułają przez pół sezonu. A w każdym sezonie ma ich więcej niż inni wybitni uzbierają przez całe życiu.
Tak, Barcelono, tyś stóp jego niegodna całować. Wozisz się z tak dojmującą bylejakością, jakbyś realizowała strategię największego marnotrawstwa w dziejach piłki nożnej. Kto wie, może w weekend znów zachwycisz, przy twoim bogactwie kadrowym to się musi zdarzać. Ale równie pewne zdaje mi się, że co pewien czas będę na ciebie patrzył z obrzydzeniem. W jakimś arcyważnym meczu. Uwięzisz Messiego w swoim marazmie, zadowoleniu się byle czym. Prawdę mówiąc, chętnie bym cię postawił przed sądem i oskarżył o sportową zbrodnię."
https://rafalstec.blog/2019/12/19/barcelono-czy-ty-wstydu-nie-masz/
2
@macio_944 Barcelona Messiemu dala bardzo wiele, jak i on jej. Jednak to Ernesto jest hamulcem i zarzad.
0
@macio_944 Bez Barcelony Leo przegrał dwa finaly w Copa gdzie w jednym nie strzelił karnego ale też przegrał finał MŚ. Kiedyś to juz pisałem Messi jest genialnym pilkarzem ale w Europie czy też na świecie nie wygrał nic w dorosłej piłce nie mając Iniesty i Xaviego obok siebie. A oni wygrali wszystko nawet wtedy kiedy Messiego w składzie nie mieli. Taka jest ta piłka nożna że swój musi trafić na swojego.
2
@Janiama Medal ma zawsze 2 strony. Messi i bez Iniesty czy Xaviego wygrywa "sam" mistrzostwa czy pcha nas w LM. Do tego nie można patrzeć na to w ten sposób i uogólniać bo np. wystarczyłoby że Higuain wykorzystał którąś ze swoich setek z Niemcami i główny argument by zniknął. Hiszpania też z Iniestą czy Xavim potrafiła nie wyjść z grupy gdy Messi z niej wychodził itp itd. Fakty są natomiast takie że bez Messiego nie mamy w tym momencie szans na Puchar Tymbarka