La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

1

Mourinho sprawia bardzo dobre wrażenie. Wygląda na inteligentnego lidera, który wszystkimi środkami dąży do celu. Zauważyłem że jego i Ronaldo łączy, to że nawet ich przeciwnicy w głębi serca szanują i doceniają obu. Ich urok osobisty sprawia że mają opinię, na którą nie zasługują. To dlatego Portugalczyka usprawiedliwia się wszystkimi możliwymi sposobami,fakt że umie grać i manipulować ludźmi, a Cristiano wynosi pod niebiosa. Tego czegoś brakuje Leo i moim zdaniem to jest przyczyną braku docenienia.

0

@Kusco15 Messi nie musi z siebie robić buca i aroganta by być docenianym przez kibiców.

0

@Kusco15 messiego doceniaja. Na forach slyszysz tylko stęk fanow Ronaldo w jego strone.

0

@amanter Nie, nie doceniają go. Może wśród inteligentnych i śledzących futbol, ale ogół nie zorientowanych raczej nie ocenia rzeczywistej wartości zawodnika, kieruje się instynktem i sympatią czy podziwem a te cechy wzbudza Ronaldo. Messi nie. Spójrz że dziennikarze sportowi zazwyczaj faworyzują Ronaldo i są jego fanami

0

@daniel32778 No i nie jest :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?