La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

konto usunięte

6

„Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią .. na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać.Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego,.. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.”
Mt 6,5-6

https://streamable.com/45x5v

konto usunięte

1

@Odesseiron Haha. Najlepsza rzecz jaką widziałem to jak w "Studiu Polska" jakiś szczur powiedział że my nie żyjemy w państwie świeckim. Myślę sobie "no wow", a on na to, "no nie w świeckim, bo DZIEWIĘĆDZIESIĄT PROCENT to katolicy". No to w ogóle przemocy, zawiści, nienawiści nie powinno być =D

0

@IAmBackCules a ja się nie będę modlił :D już 3 lata jak w nawet w kościele nie byłem ;)

1

@Odesseiron Jest też napisane:
"Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku? Jak możesz mówić swemu bratu: „Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku”, podczas gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, usuń najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka brata swego."
Ewangelia wg Św. Łukasza, 6, 41-42.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?