La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1218 Culés

1

Teskniliście za mną zapewne zwłaszcza wczoraj po remisie Realu i tym jak Barca odskoczyła Realowi na 2pkt. Teraz robiąc takie podsumowanie roku w wykonaniu Realu zwróce uwage na 3 aspekty.
1) Jović - Jesli ktoś po jego transferzr do Realu powiedzialby mi, że Serb będzie mial jedną bramkę na koncie do końca roku 2019 to wyśmiałbym. To jest jednak fakt i nie można zwalać wszystkiego na brak minut, bo ta statystyka miażdży Jovica i niech najlepszym podsumowaniem jego gry w Realu bedzie fakt, że bramkarz Realu w meczu z Valencia był bliski, aby dokonić Serba w liczbie bramek, bum nokaut.
2) Brak skuteczności o ile Real tworzy okazje to wczoraj wygladało to tak Real vs Billbao vs STANGA - Jakby to krzyknął ruski komentator. 3 mecze tylko 1 bramka to musi martwić Zizou.
3) Jeśli ktos mi powiedział we wrześniu, że Real bedzie mial na koncie 1 ligowa porażke na koniec 2019r wyśmiałbym.

Słodko-gorzki, więc ten obecny sezon Realu. Puentuje swój komentarz gratulacjami dla Barcy, bo grać tak jak wyglada gra Barcy i byc liderem na koniec roku to jest niebywałe. Licza sie jednak pkt i puchary. Dlatego zachowam sie fair wobec siebie i wobec was.
Gratulacje cules, gratulacje składa ▶AtencjuszBlancos :D

0

@AmigoBlancos
Dla Barcy czasem nie liczą się punkty a styl. Skoro w Takim stylu Barca jest pierwsza, to o pozostałych druzynach nie świadczy to dobrze.
Słodko-gorzki?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?