La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

8

No i mówię Ci ja teraz, że tego passata co żem go kupił rok temu za 5000zł to sprzedałem teraz za 9000 zł...to już tylko na wartości zyskuje, a nie jakie łople czy inne fordy, albo fiaty..

konto usunięte

3

@IronSanHybrid ta Mietek ten cały Ford to gowno wort, fiaty to wiadomo co hehe a te łople to sople jakieś chyba a to wiesz kruche to na złom się nadaje a nie do jazdy Mietek

3

@DaPi hehe łoplem to bym się bał w pole gnój wywieść, a takim passatem b4 nie raz już zagramanicą byłem i gdziem nie pojechał tam na kolanach błagali bym odsprzedał... ale ja im wtedy zawsze mówił !!! NIE DLA PSA KIEŁBASA kurła.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid i tak trzymaj Mietek wolcwageny to przyszłość motoryzacji, tyle można znaleźć prawie nowych passatów lub golfów z 2000 roku przebieg jak nowy 450 tysięcy a na ten cały amerykański blak fridaj to 220 tysięcy a cena ta sama

1

@IronSanHybrid mam diesla, to wiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?