- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
0
Jako osoby wierzące macie wątpliwości co do słuszności wiarygodności Pisma Świętego albo do tego co przekazuje nam ksiądz na Mszy Świętej?
W takich rozważaniach można się pogubić i po prostu trzeba być fair w stosunku do siebie i do innych,chyba.
3
@Katalonbar Kulturowo jestem katolikiem. Duchowo agnostykiem. Nie potępiam religii bo szanuje to, ze dla wielu ludzi jest ważna. Kiedyś się spotkałem z takim zdaniem, ze pewni antropolodzy lingwistyczni uważają, ze religia jest choroba, która jest przenoszona droga ustna atakując mózg i zakłóca przez to możliwość racjonalnego myślenia. Ciekawe.
1
@Katalonbar Dla mnie biblia to stek kłamstw i przeinaczeń ale nie chce się rozpisywać bo być moze urażę czyjeś uczucia.
1
@Katalonbar Wypowiem się jako protestant. Moim zdaniem, wątpliwości nie są niczym złym, w kwestii tego co do nas mówi ksiądz (pastor). To też ludzie, którzy popełniają błędy i nieraz i nie dwa mogą się mylić. Ważne by samemu myśleć, a nie łykać wszystko jak leci.
Kwestia Biblii wygląda nieco inaczej - tutaj wierzę w jej prawdziwość i natchnienie przez Ducha Świętego. Zaznaczę, że wydanie protestanckie nieco różni się od katolickiego, tj. zawartością potencjalnych apokryfów. Jak masz jakieś szczególne pytania to wal, pogłówkujemy razem :)
Ps. "Szukajcie a znajdziecie", myślę, że samodzielne rozmyślanie, sprowokowane przez właśnie wątpliwości, to wspaniały sposób na poznawanie Boga. Nie bójmy się zadawać pytań :)
0
@Katalonbar a kierujesz to pytanie do osób nie zgadzających się w 100% z Kościołem?
Ateista nie jestem wierzę w Boga ale nie w kościół ani nie w Biblię bo dla mnie kazda religia jest stworzona tylko po to żeby rządzić chodź z drugiej strony gdyby nie religie to czy nie było by anarchii na świecie?
W kwesti słuszności pisma świętego, hmm każdy człowiek wychowany w wierze katolickiej powinien przeczytać pismo Święte i zrozumieć je samemu. Co to księży leoiej żebym się nie wypowiadał :)