- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
73
25 lat! Srebrne Gody kochano La Ramblo! Gdybym ją wtedy ... to teraz wychodziłbym na wolność :) No ale wybrałem takie życie, też często pod kontrolą i z wieloma ograniczeniami ale jednak dużo lepsze.
Tak kiedyś,
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/80252651_824046721358707_664385639159955456_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=d16w1JukMFsAQlVE36SS3yW6mOswYfWSCA8KNCQNU_tKwEhQG1Y8S-m2w&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8100e1f6defc38808a6974a5b136376b&oe=5EAB1BBA
Tak teraz,
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/80265066_824048214691891_5705014160312500224_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=Yy5ZRIB60JAAQk4YaokBcRaDXhbpe9KhbIlZ-Xg5KiI-8zNwCPGHwasAA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=97b62a0b874a3cb1f6d3721f6b05c2a6&oe=5E6B9F3C
A tak kiedy głupiejemy czyli na co dzień, może dlatego dajemy radę :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/80698833_824048931358486_3189706008389746688_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=vmpsU0L5C3oAQnHZqlh8XsRLqyvHaZ24pSGZZ4c4bm-Yjkg4lCDErxGWQ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=88c8b91b2113a9318e5b107a15d71069&oe=5E72BE71
23
@Janiama Co się dzieje z ludźmi na starość? @Odesseiron mieszka w lesie, a Ty z kolei w jaskini? ^^
5
@Danny Gaucho Coś za coś, jestem z nią ale niestety w jaskini, ktoś się o kogoś boi :)
5
@Janiama to następnych 25 lat życzę.
5
@Janiama fajne kuboty :P
12
@Janiama Oczywiście Legend napisane na koszulce xd.
2
@Chwytliwy Zawsze skromny, całe życie
3
@Janiama he, te fotki slubne w specjalnym rozkładany albumie tez mam takie.
0
@kazbychu Tak, dokładnie
4
@Janiama 100 lat! Pierwsze zdjęcie mi się podoba. Jest bardzo nostalgiczne!
1
@Janiama Miło poczytać takie posty. Na swój sposób motywujące, haha. Pozdrawiam i życzę kolejnych 25!
1
@Janiama Przede wszystkim gratulacje! Ciekawe czy ja tak długo ujadę ze swoją :D
BTW fajna ta Twoja żonka :) Ale taki bysior z Ciebie, że strach podejść :D
0
@Janiama byłeś lewo-nożny? :P
1
@adekwatna Pytanie pewnie w kwestii lewej łydki? Byłem prawonożnym piłkarzem ale to wbrew różnym opinią właśnie powoduje że lewa łydka może być trochę lepiej rozwinięta. Chodzi o to że przy każdym podaniu czy też strzale cały ciężar ciała jest właśnie ułożony na tej nodze słabszej co powoduje że jest ona lepiej umięśniona. W moim przypadku to chyba po prostu tak stanąłem:)